KADİRLİ OTO KİRALAMA

0546 253 43 03

0531 915 28 00

Araç Kiralamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Seyahatlerinde ve yurt dışı gezilerinde daha rahat imkanlar için kişiler araç kiralama tercihinde bulunabilirler. Ancak kişilerin bu durumdan olumsuz etkilenmemesi ve aktif bir kullanım sağlanması için bazı noktalara dikkat edilmesi yerinde olacaktır.

Araç Kiralamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Seyahatlerinde ve yurt dışı gezilerinde daha rahat imkanlar için kişiler araç kiralama tercihinde bulunabilirler. Ancak kişilerin bu durumdan olumsuz etkilenmemesi ve aktif bir kullanım sağlanması için bazı noktalara dikkat edilmesi yerinde olacaktır.

Bu noktaları ise şu şekilde açıklamamız mümkün olacaktır:

Ne kadar sürede kiralama yapacağınızı belirlemelisiniz.
Yapacağınız işleme ve kiralamak istediğiniz marka modele göre uygun bir bütçe hazırlamalısınız.
Aracın sigortasının bulunmasına, gerekli bakım ve onarım işlemlerinin yapılmış ve tam olmasına dikkat etmelisiniz.
Kiralama aşamasında imzalanan sözleşmeyi mutlaka bir defa okumayı veya göz atmayı tercih edin.
İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra bu kapsamda araçlar için araştırmalar yapmayı tercih edin.
Yukarıda sayılan tüm bu noktalar sizlerin daha sağlıklı karar vermenize ve olası sorunları ortadan kaldırmanıza imkan sağlayacaktır.

Kurumsal Firmaları Tercih Edin

Araç kiralama kararlarınızı verdikten sonra kiralama işlemini yapmak için mutlaka kurumsal firmaları tercih etmelisiniz. Filo kiralama firmaları oldukça kapsamlı ve kanunlara uygun hareket etmektedir. Filo firmalarının fiyatları diğer firmalara göre biraz daha pahalı olsa da garanti ve başınızı ağrıtmayacak kapasitededir. Kurumsal olmayan firmalar sizlere senet imzalatırken kurumsal firmalarda bu şekilde bir riskte bulunmamaktadır. Boş bir senede imza attırarak sizleri dolandırmaya çalışan kişilere karşı da dikkatli olmalısınız.

Aracın Evrak İşlerine Dikkat Edin

Kiralamak istediğiniz aracın yasal olarak bulundurması gereken evrak işlerinin tam olmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Zorunlu olan trafik sigortasının olması ve aracın kaskosu olmasının işlerinizi daha da kolaylaştıracağına emin olabilirsiniz. Kiralama aşamasında ayrıca kaza sigortası da yaptırmanız kiraladığınız araçla kaza yapmanız halinde zararlı duruma düşmemiş olursunuz. Kadirli Oto Kiralama siz müşterilerin çıkarları doğrultusunda hareket etmektedir.

Kiralayacağınız Aracı Kontrol Etmelisiniz

Araç kiralamadan evvel aracı görsel olarak iyice inceleyin ve etrafını bir tur gözetleyin. Eğer araçta herhangi bir çizik veya gözle görülür bir hasar tespit ederseniz mutlaka müşteri temsilcisine not almasını isteyiniz. Aracın dışı kadar iç aksamları ve motor kapasitesine de dikkatlice incelemeniz avantaj sağlayacaktır. Aracın arka bagajında gerekli ikaz ve ilk yardım eşyalarının bulunmasına dikkat ediniz. Yozgat araç kiralama ayrıca sizlere araç kiralama aşamasında gerek duyduğunuz bilgileri bir kılavuz ile de bilgilendirme sağlamaktadır.

 

7 Mart Oto Kiralama

İlçemiz Kadirli'de uygun oto Kiralama firması olan Yedi mart rent a car, Kadirli oto kiralama denildiğinde ilk akla gelir. Kadirli araç kiralama firmaları arasında köklü geçmişi ile tanınan Yedi Mart Oto Kiralama, Kadirli Araba Kiralama da vazgeçilmezdir.

Bir cevap yazın

ŞİMDİ ARA!