KADİRLİ OTO KİRALAMA

0546 253 43 03

0531 915 28 00

Kadirli Rent A car

Kadirli Rent a car hizmetleri, araç ile halletmesi gereken işleri olan, farklı bir lokasyona seyahat etmesi gereken ya da özel bir gün için kullanması adına aracı olmayan ya da parası olup araç almak isteyen herkese yıllardır kaliteli ve güvenli hizmet veriyor

Kadirli Rent a car
Kadirli Rent a car hizmetleri, araç ile halletmesi gereken işleri olan, farklı bir lokasyona seyahat etmesi gereken ya da özel bir gün için kullanması adına aracı olmayan ya da parası olup araç almak isteyen herkese yıllardır kaliteli ve güvenli hizmet veriyor. Son yıllarda sıfır araç azlığından kaynaklı ikinci el araç fiyatlarının ciddi derecede artmasıyla insanlar biraz duraksadılar. Araç ile çok fazla işi olmayan kişiiler tatile ya da farklı amaçlarla gittikleri seyahatler için günlük ya da haftalık olarak araç kiralıyor. Bu sayede tek seferde bir maliyete katlanmış oluyor. Ancak bu kişi bir araç sahibi olsaydı, ciddi paralar ödeyerek bir araç satın alacak, belki bu maliyete katlanmak için kredi kullanmak durumunda kalacaktı.

Ayrıca aracın, vergi, sigorta, bakım ve vize gibi masraflarını da ödemek zorunda kalacaktı. Eğer bu aracı çok fazla kullanmıyorsa neredeyse her ay aracı için de bir gider kalemi oluşturmuş olacaktı. Ancak Kadirli Rent a car sayesinde sadece işini görmek için araç kiralayan kişiler büyük maliyetlere katlanmadan işlerini halledebiliyor.

ARAÇ KİRALAMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER
Kadirli Rent a car hizmeti sayesinde kiraladığınız günlük, haftalık ya da aylık araçlarla her türlü seyahat, iş ya da özel günler gibi durumlarda ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Ancak araç kiralamadan önce yapmanız gerekenleri belirler ve ona göre bir araç kiralarsanız, araçla yaptığınız işten oldukça memnun kalırsınız. Yani, aracı öncelikle ne için kiralayacağınızı belirlemeniz gerekiyor.

Örneğin, ailenizle bir seyahate gideceksiniz ve Kadirli Rent a car’dan araç kiralayacaksınız. 3 kişinin sığabileceği ve rahat yolduluk edeceği aynı zamanda bagaj hacmi büyük bir araç kiralamanız keyifli bir yolculuk ve tatil geçirmenizi sağlar. Ya da şehiriçinde araçla halletmeniz gereken işler var ve araç kiralamanız gerekiyor. Aracınızı şehiriçinde az yakan daha küçük seçerseniz, işlerinizi çok daha kolay halledebilirsiniz. Belki eviniz ara ve dar sokakların olduğu bir yerde kalıyor.

Kadirli Rent a car’da her segmentten araç bulunduu için hatchback araçlar kiralayarak rahat edebilirsiniz. Aracı ne için kiralayacağınıza karar verdikten sonra buna uygun bir bütçe belirlerseniz işiniz çok daha kolay olacaktır. Ayrıca kiralama esnasında aracın herhangi bir çiziği ya da deforme olmuş bir yerinin var olup olmadığını kontrol ederek göstermelisiniz. Sigorta ya da bakım gibi kontrolleri de yapmanız, aracı kullandığınız sürece sorun yaşamamanızı sağlayacaktır.

FİLO KİRALAMANIN AVANTAJLARI
Şirketler ya da fazla sayıda araç kullanan işletmeler, tek seferde 10 ya da daha fazla araç satın almanın ciddi maliyetine katlanmak istemedikleri, kazandıkları parayı farklı yatırımlarda kullanmak için ayırdıkları ve her bir aracın birden fazla sorunuyla ilgilenmek istemekedikleri için filo kiralama yöntemini seçerler.

Kadirli Rent a car tarafından sağlanan filo kiralama yönteminde alıcı şirket istediği kadar araç yaptığı 2 ya da daha uzun süreli sözleşmeler sonucunda, kullandığı araçlar için aylık ücret dışında hiçbir maliyete katlanmazlar. Çünkü aylık ücretin içinde sigorta masrafları da mevcuttur ve Kadirli Rent a car bu maliyetleri belirleyerek bir fiyat çıkarır. Aylık tutarları ödeyen şirket ya da işletme araçların, bakım, vize, kaza ya da arızalarıyla hiçbir şekilde ilgilenmek durumunda kalmaz.

Kadirli Rent a car’ın yönlendirdiği servislerde tüm işlemler gerçekleştirilir. Mantık olarak hiçbir şey yapmadan araç kullanmak ve aylık bir tutar ödemek neredeyse her şirket için mantıklı olduğundan bu yolu seçmek her zaman daha caziptir.

7 Mart Oto Kiralama

İlçemiz Kadirli'de uygun oto Kiralama firması olan Yedi mart rent a car, Kadirli oto kiralama denildiğinde ilk akla gelir. Kadirli araç kiralama firmaları arasında köklü geçmişi ile tanınan Yedi Mart Oto Kiralama, Kadirli Araba Kiralama da vazgeçilmezdir.

Bir cevap yazın

ŞİMDİ ARA!