KADİRLİ OTO KİRALAMA

0546 253 43 03

0531 915 28 00

Kadirli Oto Kiralama

Kadirli Oto Kiralama olarak en uygun fiyatlarla rent a car hizmeti sunmaktayız. Yedi mart oto kiralama ilçemiz kadirli'de en kaliteli araç filosu ile siz değerli müşterilerimize 7-24 oto kiralama hizmeti vermektedir. Bizlere sitemizdeki numaralardan ulaşabileceğiniz gibi, iş yerimizde ziyaret edip araçlarımızı test edebilirsiniz.

Araç kiralamadan önce bilmeniz gerekenler

Merak ettiğiniz bir şehri veya bölgeyi araba kiralayarak gezmek kadar rahat bir şey yok. Gittiğimiz şehirlerde rahat ve özgürce dolaşabilmek için araç kiralarız. Ancak araç kiralama işlemi zaman zaman dikkatsiz şekilde gerçekleşir. Bu da mağdur olmanıza sebep olabilir. Araç kiralamadan önce bilmeniz gerekenleri size elimizden geldiği kadarıyla yazarak, bu konuda bilinçli olmanızı sağlayacağız.

Uygun fiyatlı Kadirli oto kiralama firmalarıyla çalışın. Bazı firmalar piyasanın çok üzerinde fiyat vererek araç kiralıyorlar. Benzin fiyatlarının hayli yüksek olduğu ülkemizde araç kiralamaya fazla para ödememiş olursunuz.Aracın kaskosunun olması önemlidir. Kaza sigortası da yaptırmanız  sizin açınızdan  çok iyi olacaktır. Böylece herhangi bir kazada zararlı duruma düşmemiş olursunuz.

Aracı kiralamadan önce etrafına iyice bakın. Eğer hasar ve çizik gibi durumlar varsa müşteri temsilcisine not ettirin. Arabanın dışı kadar, içerisindeki göze takılan sakatlıkları da not etmenizde fayda var.

Aracın arka bagajında yardım ekipmanlarının olup olmadığına bakın.

Kurumsal olmayan firmalar senet imzalatır. Kesinlikle boş senetleri imzalatmaya çalışan firmaları tercih etmeyin. Sözleşmede aklınıza takılan bir durum söz konusu olduğunda mutlaka sorun. Anlamadığınız sözleşmeye imza atmayın.

Kurumsal firmaları tercih edin. Mümkün mertebe havalimanında ofisleri olan firmaları tercih etmelisiniz.

Yakıt seviyesini de not ettirmeyi unutmayın.

 

7 Mart Oto Kiralama

İlçemiz Kadirli'de uygun oto Kiralama firması olan Yedi mart rent a car, Kadirli oto kiralama denildiğinde ilk akla gelir. Kadirli araç kiralama firmaları arasında köklü geçmişi ile tanınan Yedi Mart Oto Kiralama, Kadirli Araba Kiralama da vazgeçilmezdir.

5 Şu ana kadar yapılmış yorumlar

ayşeYayın tarihi 12:23 am - Şub 21, 2020

Bence kadirlide en iyi oto kiralama hizmeti araçları çok temiz mukaddem bey oldukça kibar ilgili tavsiye ediyorum

MerveYayın tarihi 11:29 pm - Tem 1, 2021

sürekli yedi mart oto kiralama ile çalışıyorum aldığım hiç bir araçta sıkıntı çıkmadı.

AliYayın tarihi 1:55 pm - Tem 2, 2021

kadirli’de en iyi oto kiralama firması tavsiye ederim

AsliYayın tarihi 7:44 pm - Tem 2, 2021

sorunsuz araç kiraladım, çok memnunum

Bir cevap yazın

ŞİMDİ ARA!