KADİRLİ OTO KİRALAMA

0546 253 43 03

0531 915 28 00

Başlık

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait

Etiket arşivi

Kadirli Rent a car
Kadirli Rent a car hizmetleri, araç ile halletmesi gereken işleri olan, farklı bir lokasyona seyahat etmesi gereken ya da özel bir gün için kullanması adına aracı olmayan ya da parası olup araç almak isteyen herkese yıllardır kaliteli ve güvenli hizmet veriyor. Son yıllarda sıfır araç azlığından kaynaklı ikinci el araç fiyatlarının ciddi derecede artmasıyla insanlar biraz duraksadılar. Araç ile çok fazla işi olmayan kişiiler tatile ya da farklı amaçlarla gittikleri seyahatler için günlük ya da haftalık olarak araç kiralıyor. Bu sayede tek seferde bir maliyete katlanmış oluyor. Ancak bu kişi bir araç sahibi olsaydı, ciddi paralar ödeyerek bir araç satın alacak, belki bu maliyete katlanmak için kredi kullanmak durumunda kalacaktı.

Ayrıca aracın, vergi, sigorta, bakım ve vize gibi masraflarını da ödemek zorunda kalacaktı. Eğer bu aracı çok fazla kullanmıyorsa neredeyse her ay aracı için de bir gider kalemi oluşturmuş olacaktı. Ancak Kadirli Rent a car sayesinde sadece işini görmek için araç kiralayan kişiler büyük maliyetlere katlanmadan işlerini halledebiliyor.

ARAÇ KİRALAMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER
Kadirli Rent a car hizmeti sayesinde kiraladığınız günlük, haftalık ya da aylık araçlarla her türlü seyahat, iş ya da özel günler gibi durumlarda ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz. Ancak araç kiralamadan önce yapmanız gerekenleri belirler ve ona göre bir araç kiralarsanız, araçla yaptığınız işten oldukça memnun kalırsınız. Yani, aracı öncelikle ne için kiralayacağınızı belirlemeniz gerekiyor.

Örneğin, ailenizle bir seyahate gideceksiniz ve Kadirli Rent a car’dan araç kiralayacaksınız. 3 kişinin sığabileceği ve rahat yolduluk edeceği aynı zamanda bagaj hacmi büyük bir araç kiralamanız keyifli bir yolculuk ve tatil geçirmenizi sağlar. Ya da şehiriçinde araçla halletmeniz gereken işler var ve araç kiralamanız gerekiyor. Aracınızı şehiriçinde az yakan daha küçük seçerseniz, işlerinizi çok daha kolay halledebilirsiniz. Belki eviniz ara ve dar sokakların olduğu bir yerde kalıyor.

Kadirli Rent a car’da her segmentten araç bulunduu için hatchback araçlar kiralayarak rahat edebilirsiniz. Aracı ne için kiralayacağınıza karar verdikten sonra buna uygun bir bütçe belirlerseniz işiniz çok daha kolay olacaktır. Ayrıca kiralama esnasında aracın herhangi bir çiziği ya da deforme olmuş bir yerinin var olup olmadığını kontrol ederek göstermelisiniz. Sigorta ya da bakım gibi kontrolleri de yapmanız, aracı kullandığınız sürece sorun yaşamamanızı sağlayacaktır.

FİLO KİRALAMANIN AVANTAJLARI
Şirketler ya da fazla sayıda araç kullanan işletmeler, tek seferde 10 ya da daha fazla araç satın almanın ciddi maliyetine katlanmak istemedikleri, kazandıkları parayı farklı yatırımlarda kullanmak için ayırdıkları ve her bir aracın birden fazla sorunuyla ilgilenmek istemekedikleri için filo kiralama yöntemini seçerler.

Kadirli Rent a car tarafından sağlanan filo kiralama yönteminde alıcı şirket istediği kadar araç yaptığı 2 ya da daha uzun süreli sözleşmeler sonucunda, kullandığı araçlar için aylık ücret dışında hiçbir maliyete katlanmazlar. Çünkü aylık ücretin içinde sigorta masrafları da mevcuttur ve Kadirli Rent a car bu maliyetleri belirleyerek bir fiyat çıkarır. Aylık tutarları ödeyen şirket ya da işletme araçların, bakım, vize, kaza ya da arızalarıyla hiçbir şekilde ilgilenmek durumunda kalmaz.

Kadirli Rent a car’ın yönlendirdiği servislerde tüm işlemler gerçekleştirilir. Mantık olarak hiçbir şey yapmadan araç kullanmak ve aylık bir tutar ödemek neredeyse her şirket için mantıklı olduğundan bu yolu seçmek her zaman daha caziptir.

Uygun Fiyatlar ile Kadirli Oto Kiralama

Yedi Mart Oto Kiralama olarak Kadirli oto kiralama sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren köklü bir işletmeyiz. Firmamız müşteri memnuniyetine önem vererek faaliyetlerini bu doğrultuda yürütmeyi başarmış ender kuruluşların arasında yer almaktadır. Geniş araç filomuz, ekonomik fiyatlarımız ve üstün hizmet kalitemizle Kadirli araba kiralama taleplerinizi en iyi şekilde karşılayan firmamız sizlere 7/24 kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. Araç filosunda eski ve yıpranmış hiç bir arabaya yer vermeyen firmamız güvenliğinizi önemsemektedir.

Firmamız Kadirli oto kiralama talepleriniz için günün her saatinde sizlere hizmet sunmaktadır. Online rezervasyon modülüne sahip olan resmi web sayfamız aracılığı ile dilediğiniz arabaya sadece bir kaç adımda kolayca ön rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Kiralama yapmak istediğiniz tarihleri rezervasyon modülümüzden seçerek kolayca fiyat hesaplaması yapabilir ve dilediğiniz arabaya ön rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizlerle irtibat kuracaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bizlere telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.
+90 0546 253 43 03

2021’de Araç Kiralama Seçenekleri

2021’de araç kiralama seçenekleri birçok ayrıcalığı da beraberinde sunmaktadır. Araç kiralarken doğrudan doğruya uzmanlar tarafından sunulan araç kiralama olanaklarından faydalanmanız önerilir. Araba kiralama hizmetleri insanların sürekli olarak tercih ettiği hizmetlerdir.

Araç kiralarken araç kiralama sözleşmesi, kasko gibi birçok hususta dikkat edilmesi gerekmektedir. Profesyonel araç kiralama firmalarından olan ve Kadirli lokasyonunda faaliyet gösteren Yedi Mart Oto Kiralama yılın her dönemi ve zamanı araç kiralama olanağı sunmaktadır.

Araç kiralama olanaklarından faydalanmak aynı zamanda bütçenizi korurken araç ihtiyacınızı da hızlı bir şekilde karşılamanızı sağlayacaktır. 2021 yılında da araç kiralama söz konusu olduğunda tam zamanlı olarak faaliyet gösteren profesyonel kurumumuza güvenebilirsiniz.

2021’de Araç Kiralama Seçenekleri: Pandemi Sonrası Araç Kiralama

Pandemi süreci insanların evlerine kapanarak hastalıklardan korunmaya çalıştığı bir süreç olarak bilinmektedir. Kimi zaman yasaklar kimi zaman da karantina nedeni ile uzun süre evlerimize kapandığımız bu dönem oldukça zorlu geçmiştir.

Pandemi sonrası araç kiralama olanaklarından faydalanmadan önce insanlar tarafından sık sorulan sorulardan biri de hijyen şartlarıdır. Yedi Mart Oto Kiralama pandemi sonrası araç kiralama hizmeti verirken tüm hijyen şartlarını yerine getirmektedir.

Araç kiralama öncesi ve sonrasında kiralanan her bir araç hijyen şartlarına uygun olarak dezenfekte edilir. Araç dezenfekte edilmesi işlemleri sonrasında doğrudan teslim edileceği müşteriye ulaştırılan araçlarımız ile güvenli bir yolculuk mümkün hale gelmektedir.

Pandemi sonrasında araç kiralamak için Kadirli araç kiralama firması Yedi Mart Oto Kiralama ayrıcalıklarına güvenebilirsiniz. Araçların temizliği sadece paspas ve benzeri aksamların temizliğinden ibaret değildir. Araç temizliği söz konusu olduğunda profesyonel temizlik için gereken tüm işlemler kurumsal firmamız tarafından gerçekleştirilir.
Yedi Mart Oto Kiralama – Kadirli

Kadirli lokasyonunda ihtiyacınız olan tüm araç kiralama hizmetleri için doğrudan doğruya kurumsal firmamıza güvenebilirsiniz. Son model araç seçenekleri ve bütçe dostu kiralama olanakları ile her durumda aracınız konforunda yolculuk yapmanızı olanaklı kılar.

Kadirli araç kiralama firması olarak hizmet veren Kadirli Oto Kiralama ayrıcalıklarından faydalanmak için resmi web sitemizi inceleyebilir ya da müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Günlük işlerimizi yürütebilmek için veya şehir içi, şehir dışı seyahatlerimizde kullanabileceğimiz bir araca ihtiyacımız vardır. Araç alım-satım işlemleri sizleri hem finansal yönde hem de zaman açısından oldukça zorlayabilen bir süreçtir. Bu nedenle araç kiralama işlemleri kolay, basit ve erişilebilir bir seçenek olduğu için sizlere zamandan ve finansal yönden tasarruflar sunar. Araç kiralama işlemine karar verdiğiniz noktada, en uygun aracı seçmekte zorluk yaşıyorsanız bu yazımızı dikkatle okuyabilirsiniz. Araç seçiminde dikkat etmeniz gereken birçok nokta mevcuttur. Bunlardan bazıları yakıt durumu, şanzıman seçimi ve kullanım amacınıza göre kasa seçimi olacaktır. Görünüşe önem veriyorsanız, birbirinden özel araçları bu yazımızda teknik detayları ile sizlerle paylaşıyoruz.

Kendinize Uygun Yakıt Seçimi

Araç kiralama hizmetini alacağınız zaman ilk aklınıza gelen soru benzinli mi yoksa dizel mi araç kiralamalıyım? Sorusudur. Bu nedenle benzinli ve dizel araçların kendilerine has özellikleri yakıt yakım konusundaki teknolojiye bağlı durumları göz önünde bulundurulmalıdır. Dizel araçların sarfiyatı, benzine göre daha az olsa da yeni teknolojiye sahip bir benzinli araçta aynı yakıt performansını gösterebilir.

Benzin Yakıt

Benzinli yakıta sahip bir araç bir dizel araca göre daha sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Ateşleme sisteminin güçlü oluşu hızlanma süresine etki eder ve daha kısa sürede araç hızına kavuşur. Yüksek konfor ve performans sunar. Dizel araçlara nazaran fiyatı daha uygundur. Eski teknolojilere sahip benzinli araçlar, dizel araçlara göre %25 daha fazla yakıt tüketir. Fakat yeni teknolojiye sahip 2020 sonrasındaki benzinli araçların yakıt tüketimi hemen hemen bir dizel araca eşit diyebiliriz.

 

Dizel Yakıt

Dizel yakıt, enerji yoğunluğundan dolayı benzinli bir araca göre daha az yakıt sarfiyatına sahiptir. Bu sayede bütçenize zarar vermez. Küresel ısınmanın fazlalaştığı Dünya’da ısınmaya karşı yol açan karbonmonoksit, hidrokarbon ve karbondioksit dizel yakıt kullanan araçlarda daha azdır. Benzinli araçlara göre motorun çalışma sesi biraz daha fazladır. Fakat çok uzun yollar kat ediyorsanız, dizel araçları tercih edebilirsiniz.

Kullanımınıza Özel Şanzıman Seçenekleri

Kullanım rahatlığınıza göre sizlere sunulan 3 farklı şanzıman seçeneği mevcuttur. Bunlar Manuel, Yarı Otomatik ve Otomatik olarak sizlerin önüne çıkıyor. Sizler kendinizi hangi şanzıman seçeneğinde rahat bir sürüş elde edebileceğinizi düşünüyorsanız, o şanzıman tipini seçmelisiniz.

Manuel Şanzıman

Düz vitesli araç olarak tabir edilen şanzıman tipidir. Sürücü tarafından kontrol edilen, debriyaj ve vites kolundan oluşur. Düz vitesli otomobillerde vites el ile debriyaj ise ayak ile kontrol edilir. Genellikle bu tür araçları kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta devir ve gaz ayarını dengede tutmak daha az yakıt sarfiyatına neden olacaktır.

Yarı Otomatik Şanzıman

Yarı otomatik araçların en belirgin ve sürücüyü rahat ettirecek noktası debriyaj sisteminin olmamasıdır. Bu tür şanzımanlarda debriyaj hâkimiyeti sürücüden ayrılıyor.  Debriyaj pedalının olmaması durumunda vites kolunda bulunan P,R,N ve D sürüş seçeneklerini kullanarak rahat bir sürüş konforuna kavuşuyor. Yarı otomatik şanzımanlı araçlarda fren hâkimiyeti de oldukça önemlidir. Aracın ileri vites D istasyonunda olması durumundan duraklama yapacağınız zaman ayağınızın fren üzerinde sabit durması gerekmektedir.

Otomatik Şanzıman

Yarı otomatik şanzımandan farkı çift kavramasının bulunmasıdır. Otomatik şanzımanlı bir araç benzer bir şekilde yarı otomatik gibi vites kolunda bulunan P,R,N ve D sürüş seçeneklerini kullanır. Kavramanın çift olması akışı hızlandırır ve nerdeyse vites geçişlerini hissetmezsiniz. Tercihiniz otomatik şanzımandan yana ise uzun bir yolculuğun keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Kullanım Amacınıza Uygun Kasa Seçimi

Araç kiralarken öncelikle kullanım amacınızı iyi bir şekilde belirlemelisiniz. Kullanım şeklinize göre araç kasa tipini seçmeniz daha kolay olacaktır. Geniş bagajlar için Sedan araçlar daha sportif kullanımlar için Hatchback ve Coupe araçlar ve kalabalık bir aile iseniz Station Wagon ve Crossover kasa tipi araçlar büyük ihtimalle işinizi görecektir.

Sedan Kasa Tipi

Sedan kasa tipi, 2 veya 4 kapılı olan sabit bir şaseye bağlı ortalama 4 kişi kapasiteli binek araç türüdür. Genellikle en çok tercih edilen araç tipleri arasında yer alıyor. Geniş oturumu ve sportif görünümleri ile kendisine çekmeyi başarıyor.

Hatchback Kasa Tipi

Sportif görünümlü, bagaj kısmının iç oturuma dâhil olan kompakt bir araçtır. Farklı kısım olarak 3 veya 5 kapıya sahiptir. Kasa tipi küçük olduğu için az yer kaplar ve park yeri arama gibi sorunları ortadan kaldırır. Geniş bir bagaj tercih etmiyorsanız, tercihinizi hatchback yönünde kullanabilirsiniz. Yakıt konusunda diğer kasa tipine sahip araçlara nazaran daha azdır.

Station Wagon Kasa Tipi

Aracım hem hatcback gibi olsun hemde bagaj hacmi geniş olsun diyorsanız, Station Wagon tipi araçlar sizlerin isteğini tam anlamıyla karşılamış olacaktır. Hatcback araçlara nazaran biraz daha uzun olan bu araçları, geniş bagaj hacmi nedeniyle tercih edebilirsiniz.

Crossover Kasa Tipi

Crossover kasa tipi araçlar genellikle arazi koşullarına göre tasarlanmış yüksek görünümlü hafif SUV özelliklerine sahip araçlardır. SUV araç gibi görüntüye sahip olan bu araçlar, normal araç kullanım özelliklerine sahiptir. Bu nedenle Station Wagon araçlar gibi tanımlanmaktadır. Crossover kasa tipi araçlar ilk olarak A.B.D de çıkmıştır.

Coupe Kasa Tipi

Otomobil üretim sektöründe 2 kapıya sahip, spor görünümlü araç sınıfıdır. Spor görünümü sayesinde gözleri üzerine çekeceğiniz bir kasa tipi. İlk çıkarılan copue araçları sabit bir tavana sahipken, yeni model coupe kasa tiplerinde açılır tavan olduğunu görmekteyiz. Sportif görünüme sahip bu araçlar diğer araçlara nazaran motor güçleri daha fazladır.

Kiralamada Tercih Edilen Araçlar

Araç kiralaması seçeneğini kullanacağımız zaman önümüze onlarca çeşit araç modelleri ve markaları çıkıyor. Peki, araç model ve marka seçimini nasıl yapmalıyız? Bütçenize uygun araçları nasıl seçebilirsiniz? Araç kiralama sektöründe araç grupları 3’e ayrılır. Bunlardan bütçenizin dostu Ekonomik Araçları, konforu biraz daha arttırmak istiyorsanız Orta Sınıf Araçları ve prestijinizden görünümünüzden ödün vermek istemiyorsanız Lüks sınıf araçları tercih edebilirsiniz.

Ekonomik Araçlar

Ekonomik araçlar, adının da ekonomikten gelmesiyle tam bir bütçe dostudur. İhyacınızı tam anlamıyla karşılar ve araç kiralama ihtiyacınızı finansal yönde minimuma indirir. Ekonomik olmasının sizlere verdiği fiyat avantajlarının yanında birde ufak bir dezavantajı bulunuyor. Orta sınıf ve lüks araçlara nazaran konfor bakımından bir alt sınıfta yer alıyor. Şehir içi ve şehir dışı işlerinizde kullanabileceğiniz en ekonomik araçlar arasındadır. Genellikle büyük şirketler araç kiralama da en çok tercih ettiği sınıf arasında yer alıyor.

Orta Sınıf Araçlar

Ekonomik araçlara nazaran konfor bakımından bir tık üsttedir. Görünümü ve iç dizaynı bakımından tatmin edicidir. Orta düzey yöneticilerin kullanabileceği, firmanızın prestijli görünümüne renk katabilecek bir araç sınıfıdır. İşletmeler ve büyük çaplı firmalar orta sınıf yönetici ve satış departmanları için orta sınıf araçları çok tercih eder. Günlük araç kiralama hizmetinde birinci dereceden tercih görülen araç tipidir. Görünüşleri ve sizlere sunduğu konfor ile muhteşem bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

Lüks Araçlar

Lüks araç grupları ekonomik ve orta sınıf araca göre daha üst düzey konfora sahiptir. Genellikle üst düzey yöneticiler tarafından tercih edilen araç grubudur. Sunduğu süper teknoloji ve rahatlık ile yolculuk keyfinizi üst düzeye çıkarabilirsiniz. Fiyat konusunda diğer sınıf araçlara nazaran yüksek fiyat politikasına sahiptir.

Minibüs & Panelvan Araçlar

Geniş araçları seviyorsanız bu araçlar tam sizlere göre. Uzun ve geniş yapısı ile işinizin birçok dalında kullanım sağlayabileceğiniz araç grubudur. Kalabalık seyahatlerde sıkça tercih edeceğiniz Minibüs&Panelvan araçları araç kiralama şirketleri tarafından kolayca tedarik edebilirsiniz. Bu sayede birden fazla araç kiralamak durumunda kalmazsınız. Tek araç işinizi çözer!

En Çok Tercih Edilen Araçların Teknik Bilgileri

Araç kiralama sektöründe en çok tercih edilen araçları sizler için ele alıyor ve inceliyoruz. Kiralama yapacağınız aracın teknik bilgilerini önceden öğrenme ve kiralama işleminizi bu bilgilere göre gerçekleştirmek sizlerin yararına olabilir. İşte, kiralama sektöründe tercih edilen araç marka ve modelleri.

2020 Model Toyota Corolla Hybrid

Hybrid teknolojisinin geldiği son nokta, Toyota Corolla Hybrid teknik özellikleri,

Motor Tipi: 4 Silindir Benzinli

Beygir: 132 Hp

Maksimum Hız: 200 Km

0-100 Km Hızlanma:9,7 Saniye

Şehir İçi Yakıt Tüketimi:7,7 lt

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi:4,7 lt

Ortalama Yakıt Tüketimi:5,8 lt

Hyundai i20 Teknik Analiz

Hatchback araç sınıfın en güvenilir aracı Hyundai i20 nin teknik özellikleri,

Motor Tipi: 4 Silindir Benzinli

Beygir: 100 Hp

Maksimum Hız: 176 Km

0-100 Km Hızlanma:12,2 Saniye

Şehir İçi Yakıt Tüketimi:7,2 lt

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi:4,8 lt

Ortalama Yakıt Tüketimi:5,7 lt

Renault Megane Teknik Analiz

Sedan kralı yeni Megane Teknik özellikleri,

Motor Tipi: 4 Silindir Benzinli

Beygir: 140 Hp

Maksimum Hız: 205 Km

0-100 Km Hızlanma: 8,7 Saniye

Şehir İçi Yakıt Tüketimi:7,4 lt

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi:5,0 lt

Ortalama Yakıt Tüketimi:5,7 lt

Renault Captur Teknik Özellikleri

Mini SUV olarak nitelendirilen yeni Captur teknik özellikleri,

Motor Tipi: 3 Silindir Benzinli

Beygir: 90 Hp

Maksimum Hız: 168 Km

0-100 Km Hızlanma: 12,4 Saniye

Şehir İçi Yakıt Tüketimi:6,6 lt

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi:4,7 lt

Ortalama Yakıt Tüketimi:5,4 lt

Yeni Sedan Fiat Egea

Yeni sedan görünümü ile Fiat Egea teknik özellikleri,

Motor Tipi: 4 Silindir Benzinli

Beygir:95 Hp

Maksimum Hız:11,8 Saniye

0-100 Km Hızlanma:11,8 Saniye

Şehir İçi Yakıt Tüketimi:5,4 lt

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi:3,5 lt

Ortalama Yakıt Tüketimi:4,4 lt

Renault Symbol Teknik Özellikleri

Ekonomik sınıf dizel araç grubunda bulunan Renault Symbol teknik özellikleri,

Motor Tipi: 4 Silindir Dizel

Beygir: 90 Hp

Maksimum Hız: 167 Km

0-100 Km Hızlanma: 12,2 Saniye

Şehir İçi Yakıt Tüketimi: 3,7 lt

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi: 3,6 lt

Ortalama Yakıt Tüketimi:3,65 lt

Renault Clio Teknik Özellikler

Hatcback sınıfının vazgeçilmezi, Renault Clio teknik özellikleri,

Motor Tipi: 3 Silindir Benzinli

Beygir: 65 Hp

Maksimum Hız: 160 Km

0-100 Km Hızlanma: 17,1 Saniye

Şehir İçi Yakıt Tüketimi: 5,7 lt

Şehir Dışı Yakıt Tüketimi:4,3 lt

Ortalama Yakıt Tüketimi:5 lt

Oto Kiralama Fiyatları

Araç kiralama fiyatları yukarıda belirttiğimiz araç sınıflarına ve segmentlerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle fiyat konusunda araştırma yaparken yukarıda belirttiğimiz bilgileri baz alarak size en uygun aracı seçip , fiyat araştırmanızı o şekilde yapabilirsiniz. Ekonomik sınıf , Orta sınıf ve Lüks sınıf araç segmentlerinden dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Günlük Oto Kiralama

Günlük araç kiralama hizmeti alarak , gündelik yaşamlarınızı kolaylaştırabilirsiniz. İşlerinizde ve seyahatinizde kullanabileceğiniz günlük araç kiralama hizmetinden kolayca yararlanabilirsiniz. Günlük araç kiralama ihtiyacınızı paylaştığımız bilgiler üzerinden size uygun araç modelini ve sınıfını seçerek , kiralamaya başlayabilirsiniz.

En Ucuz Oto Kiralama Fiyatları

Ucuz araç kiralama fiyatları için Ekonomik ve Orta sınıf araçları tercih edebilirsiniz. Bütçenize en uygun araçları En Ucuz Kadirli Oto Kiralama sayfası üzerinden görüntüleyebilir , anında rezervasyon oluşturabilirsiniz.

ŞİMDİ ARA!